Rozpis ľadovej plochy

28.9.2020 - 4.10.2020
PONDELOK 28.9.
PIATOK 2.10. ZŠ Dubnica n/Váhom (Hlavná)
06:00 - 07:00     (MŽ5/MŽ6) DUS 06:15 - 07:15 (SŽ7) DUS
07:15 - 09:30     voľné 07:30 - 09:30 voľné
10:15 - 11:15     (SS) DUM 10:15 - 11:45 (SS) DUM
11:30 - 12:15     (SS) DUM 12:00 - 13:00 voľné
13:00 - 14:00     Kraso 14:00 - 14:45 (MŽ5/MŽ6) DUS
14:15 - 15:15     voľné 15:00 - 15:45 (KK) DUS
15:45 - 16:45     (SŽ7) DUS 16:00 - 16:45 (DD) DUS
17:00 - 18:00     (P3/P4) DUS 18:00 - 20:00 DUM vs. PBY (SS)
18:15 - 19:15     (PP0/PP1/PP2) DUS 20:15 - 21:15 BREZOVÁK
19:30 - 20:30     HORT 21:30 - 22:30 volné
20:45 - 21:45     ZVJS SLUGEN    
UTOROK 29.9.                                                           SOBOTA 3.10.  
06:00 - 07:00     (MŽ6) DUS                                                   06:00 - 07:00     (P3/P4) DUS  
07:15 - 09:30     voľné                                                             07:15 - 08:15     (PP0/PP1/PP2) DUS
10:15 - 11:15     (SS) DUM                                                      09:00 - 11:00     DUS vs. MHA (SŽ7)
11:30 - 12:15     (SS) DUM                                                      11:45 - 12:45     voľné  
13:00 - 14:00     voľné                                                             14:00 - 16:00     DUS vs. PBY (DD)
14:15 - 15:15     (MŽ5) DUS                                                   17:15 - 18:15     Suchý  
15:30 - 16:30     (SŽ7) DUS                                                     18:30 - 19:30     HARTMAN  
16:45 - 17:45     (KK) DUS                                                       19:45 - 20:45     HK Ilava  
18:00 - 19:00     (DD) DUS                                                      21:00 - 22:00     voľné  
19:15 - 20:15     Aquatec    
20:30 - 21:30     Smaha    
STREDA 30.9.                                                            NEDEĽA 4.10.  
06:00 - 07:00     (KK) DUS                                                       07:00 - 08:00     (PP0/PP1/PP2) DUS
07:00 - 07:50     KAZDA                                                           08:15 - 09:15     (P3/P4) DUS  
08:30 - 09:30     THM                                                              10:30 - 12:30     DUS vs. TOP (DD)
10:15 - 11:15     (SS) DUM                                                      13:30 - 14:30     voľna  
11:30 - 12:15     (SS) DUM                                                      14:45 - 15:45     HC LEV  
13:00 - 14:00     Kraso                                                             16:00 - 17:00     HC LEV  
14:15 - 15:15     (SŽ7) DUS                                                     17:30 - 18:30     (SS) DUM  
15:30 - 16:30     (MŽ5/MŽ6) DUS                                          18:45 - 19:45     BURANSKÝ  
16:45 - 17:45     (KK) DUS                                                       20:00 - 21:00     PEJO  
18:00 - 19:00     (DD) DUS    
19:15 - 20:15     Suchý    

20:30 - 21:30     Čižnár

 

   
ŠTVRTOK 1.10.    
06:00 - 07:00     (P3/P4) DUS    
07:00 - 07:50     KAZDA    
08:30 - 09:30     voľné    
10:15 - 11:15     (SS) DUM    
11:30 - 12:15     (SS) DUM    
13:00 - 14:00     Kraso    
14:15 - 15:15     (SŽ7) DUS    
15:30 - 16:30     (KK) DUS    
16:45 - 17:45     (DD) DUS    
18:00 - 19:00     (PP0/PP1/PP2) DUS    
19:15 - 20:15     MAJCO    
20:30 - 21:30     KOVAC