Rozpis ľadovej plochy

 
 ROZPIS ĽADOVEJ PLOCHY  
ZŠ DUBNICA NAD VÁHOM
od 14.9. do 20.9.2020
                   
Pondelok 14.9.2020         Piatok 18.9.2020    
6.00 7.00         6.15 7.15 7 HT  
8.00 9.00                
10.15 11.15 MUŽI "A"              
11.30 12.30 MUŽI "A"       10.15 11.15 MUŽI "A"  
12.45 14.00 KRASO       11.30 12.15 MUŽI "A"  
14.15 15.15 5-6 HT              
15.30 16.30 7 HT       13.15 14.15 KRASO  
16.45 17.45 Prípravka 0 1 2       14.30 15.30 5-6 HT  
18.00 19.00 Hort       15.45 16.45 Kadeti  
19.15 20.15 ZVJS Slugeň       17.00 18.00 Dorast  
20.30 21.30 TAH       18.15 19.15 Majco  
21.15 22.15         19.30 20.30 Brezovák  
            20.45 21.45    
                   
Utorok 15.9.2020 sviatok       Sobota 19.9.2020    
6.15 7.15         6.00 7.00    
7.30 8.30 Prípravka 3-4       7.15 8.15 Prípravka 4  
8.45 9.45 Prípravka 0 1 2       8.30 9.30 Prípravka 0 1 2  
10.15 11.45 A MUŹI       10.00 12.00       3 HT Púchov  
11.45 13.45                  7 HT-Partizánske       12.30 14.30 Kadeti - PRIEVIDZA
14.00 15.00 5-6 HT       15.00 17.30 Dorast - PRIEVIDZA
15.15 16.30 Kadeti-dorast              
18.00 20.30 SPARTAK - HKM ZVOLEN     18.30 19.30 Suchý  
    19.45 20.45 Hartman  
20.45 21.45 Smaha       21.00 22.00 HK Ilava  
                   
                   
                   
                   
Streda 16.9.2020         Nedeľa 20.9.2020    
6.00 7.00 7 HT       6.00 7.00    
7.15 8.15         7.15 8.15 Prípravka 3-4  
8.30 9.30         8.30 9.30 Prípravka 0 1 2  
10.15 11.15 MUŽI "A"       10.00 16.00 Kazda  
11.30 12.15 MUŽI "A"       17.15 18.15 Kalafut  
12.45 14.00 KRASO       18.30 19.30 Buranský  
14.15 15.15 5-6 HT       19.45 20.45    
15.30 16.30 Kadeti       21.00 22.00    
16.45 17.45 Dorast              
18.00 19.00 Aquatec              
19.15 20.15 Čižnár              
20.30 21.30 Bridik              
                   
                   
Štvrtok 17.9.2020          
6.00 7.00 Prípravka 3-4        
7.15 8.15          
8.30 9.30          
10.15 11.45 MUŽI "A"        
            Kontrolujte si rozpis na našej stránke
12.30 13.45 KRASO       mhkdubnica.hockeyslovakia.sk
14.00 15.00 7 HT        
15.15 16.30 Kadeti-dorast       Zmena programu vyhradená!!!
18.00 20.30 SPARTAK - DUKLA TRENČÍN      
     
20.45 21.45 sms